Chcel som zachytiť naše najsilnejšie spomienky na pandémiu. Testovanie a pocit počas neho, nakoľko sa to stalo súčasťou našich bežných životov na dlhé obdobie.Každý z nás sme sa s tým stretli a každý to prežíval inak. Niektorí ho zvládali s ľahkosťou a pre iných bol utrpením. Požiadal som preto mojich priateľov a blízkych, aby podstúpili jeden test za prítomnosti fotoaparátu.
názov

Testovanie

Chcel som zachytiť naše najsilnejšie spomienky na pandémiu. Testovanie a pocit počas neho, nakoľko sa stalo súčasťou našich bežných životov na dlhé obdobie. Každý z nás sme sa s ním stretli a každý ho prežíval inak. Niektorí ho zvládali s ľahkosťou a pre iných bol utrpením. Požiadal som preto mojich priateľov a blízkych, aby podstúpili jeden test za prítomnosti fotoaparátu
autor

Richard Dömös

profesionálny fotograf
Richard Dömös sa fotografii aktívne venuje viac ako desať rokov . Špecializuje sa hlavne na umeleckú, reportážnu a športovú fotografiu. Je viacnásobným finalistom a trojnásobným víťazom Slovak Press Photo 2020 – Zvíťazil v kategóriách „Reportáž“, „Portrét“ a „Šport“. V Czech Press Photo 2020 sa umiestnil v kategórii „Šport“ na prvom mieste a v kategórii „Portrét“ na treťom mieste.